Іслам

Посланці посланців – хто вони?

13 жовтня 2020
Посланці посланців – хто вони?   Всевишній Аллаг для пророцтва вибрав найкращого серед людей. Він обрав Мухаммада (мир йому і благословення Аллага), який своїми словами та вчинками доніс до нас релігію Всевишнього Аллага. І, безперечно, найпрекр...

Хіба не поминанням Аллага втішаються серця?

13 серпня 2020

Посланець Аллага (мир йому й благословення Аллага) в одному з хадісів згадав про серця людей. Він сказав, що серця людей бувають мертвими і бувають живими. Також Всевишній Аллаг (Святий Він і Великий) в Корані говорить про черствість сердець. Що ж це означає?

Діти – наше дзеркало

07 серпня 2020

Майну і багатству людина може радіти тоді, коли вона витрачає їх належним чином. Таке майно в цьому світі схвальне. А також це стосується і дітей. Посланець Аллага (мир йому і благословення Аллага) спонукав віруючих, щоб вони одружувалися на тих, хто багато народжує. Навіщо? 

Життєві принципи

26 березня 2019

Найголовніший та основний принцип в житті віруючого виражається в хадісі Муаза ібн Джабалая, в якому сказано поклонятися Аллагу і не додавати йому рівних. І основний принцип мусульманина та Ісламу – це Єдинобожжя. Іслам тримається на Єдинобожжі.

Переконуйтесь, щоб не нашкодити

25 березня 2019

Скільки сталося помилок через цю квапливість?! Скільки діянь обернулося жалем для людей?! Скільки разів люди поширювали чутки про інших – чутки, в яких немає абсолютно нічого правдивого?! Або, можливо, частково вони відповідали дійсності, але на своєму шляху обростали...