Ми громадська організація «Асоціація мусульман України» («АМУ»), звичайні мусульмани, різних національностей та кольору шкіри, для яких небайдужа доля їхніх власних народів, суспільства та держави, в якій вони живуть.

Хто ми?

Серед нас українці, кримські татари, які були вимушені залишити свою батьківщину – Крим, азербайджанці, араби, турки, пакистанці, афганці, словом, всі ті мусульмани, яких переповнює бажання бути корисними.

Що нас всіх об’єднує?

Іслам та бажання більше робити, ніж казати.

Що означає для нас Іслам?

Іслам для нас – це спосіб життя, заснований на тих цінностях та ідеалах, які задекларовані в Корані та розкриті на практиці пророком Мухаммадом, мир йому та благословення Всевишнього, його сподвижниками, а потім – їхніми учнями та послідовниками. Побут та культура представників різних народів з нас, які не суперечать двом непорушним основам – Корану та життєвому прикладу пророка Мухаммада, мир йому та благословення Всевишнього, збагачують цей спосіб життя та вносять в нього свою «родзинку».

Як ми ставимось до тероризму?

Ми негативно ставимося до тероризму і засуджуємо його в будь-якому виявленні, адже Іслам – це релігія миру, гармонії та розуміння, доброзичливості та терпимості. Всевишній Аллаг сказав в Священному Корані:

«Не вбивайте душі, вбивство якої заборонив Аллаг…» (Коран сура 6:151 аят)

«… наказали Ми синам Ісраїла: «Якщо хтось уб’є душу не як помсту за душу й не як помсту за нечестя на землі, то це прирівнюється до вбивства всіх людей. А хто збереже життя людині, той наче збереже життя всім людям…» (Коран сура 5:32 аят)

Однією з цілей ГО «АМУ» є протидія формуванню у населення, перш за все у молоді, світогляду, який прищеплює та виправдовує терористичні дії, розпалювання ворожнечі та насильства. Не може бути ніякого виправдання для тероризму. Так само не має місця для ідеології, яка його підтримує.

Насправді, тероризм – це не лише дія, це результат викривленої ідеології, з якою необхідно боротися. Тягар відповідальності в боротьбі з тероризмом лягає на все суспільство, всі його інститути, оскільки подібно до того, як інститути безпеки мають свої обов’язки, культурні та громадські інститути несуть особливу відповідальність за те, щоб прищеплювати населенню правильні ідеї та розумні людські цінності, та захищати суспільство від проникнення будь-яких викривлених ідей та злочинних дій.

Чого ми прагнемо?

Жити щасливо в цьому житті і не постраждати в наступному.

Як ми хочемо допомогти суспільству, в якому живемо?

Знайомити людей з ісламською культурою та цінностями, які дарують людині внутрішній спокій та впевненість у завтрашньому дні; які змінюють її поведінку та ставлення до своєї душі, тіла, до своїх батьків, рідних та близьких, сусідів, і взагалі до людей на краще; які вчать його та її правильно ставитися одне до одного і будувати міцну, щасливу родину; які зобов’язують людину бути чесною та старанною на своїй роботі; які створюють надійну основу для здорового, вільного суспільства та держави.

Що ми робимо для цього?

Проводимо уроки з основ ісламу, ісламського права (фікху), арабської мови, виховання. Є окремий гурток для дітлахів, на якому вони вивчають ази ісламу, арабську мову та вчать напам’ять Коран. Друкуємо та роздаємо безкоштовно ісламську літературу, якщо є змога допомагаємо хворим та нужденним, проводимо громадські акції. Наприклад, нещодавно розмістили в нашій столиці білборди з висловами пророка Мухаммада, мир йому та благословення Всевишнього, роздали брошури з метою ознайомлення киян з біографією пророка Мухаммада, мир йому та благословення Всевишнього. Для більш детального ознайомлення з нашою діяльністю див. окрему рубрику.

Чи можемо ми помилятися?

Немає таких людей, які б не помилялися. А кращі серед тих, хто помиляється, це ті, які визнають свої помилки та каються перед Всевишнім, як сказав про це пророк Мухаммад, мир йому та благословення Всевишнього.

Яке наше ставлення до співробітництва з іншими ісламськими та не ісламськими громадськими організаціями?

Позитивне, якщо є спільні цілі, яких можна досягти спільними зусиллями.

Наши мечети

  • Адреса 1
    +1 (111) 111-11-11 email_1@mail.mail
  • Адреса 2
    +2 (222) 222-22-22 email_2@mail.mail
  • Адреса 3
    +3 (333) 333-33-33 email_3@mail.mail
Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення!