ПРО НАС

 

Громадська організація «Асоціація мусульман України» («АМУ») - це звичайні мусульмани, різних національностей та кольору шкіри, для яких не байдужа доля їхніх власних народів, суспільства та держави, в якій вони живуть.

Наші двері відкриті, незважаючи на віросповідання

 

Серед нас українці, кримські татари, які були вимушені залишити свою батьківщину – Крим, азербайджанці, араби, турки, пакистанці, афганці, словом, всі ті мусульмани, яких переповнює бажання бути корисними.

Наші двері відкриті для кожного, хто хотів би відвідати мечеть, ознайомитись з віровченням ісламу, отримати безкоштовно корисну літературу, незважаючи на віросповідання.

Іслам – це спосіб життя

 

Іслам для нас – це спосіб життя, заснований на тих цінностях та ідеалах, які задекларовані в Корані та розкриті на практиці пророком Мухаммадом, мир йому та благословення Всевишнього, його сподвижниками, а потім – їхніми учнями та послідовниками. Побут та культура представників різних народів з нас, які не суперечать двом непорушним основам – Корану та життєвому прикладу пророка Мухаммада, мир йому та благословення Всевишнього, збагачують цей спосіб життя та вносять в нього свою «родзинку».

Знайомство людей з ісламською культурою та цінностями

 

Ми знайомимо людей з ісламською культурою та цінностями, які дарують людині внутрішній спокій та впевненість у завтрашньому дні; які змінюють її поведінку та ставлення до своєї душі, тіла, до своїх батьків, рідних та близьких, сусідів, і взагалі до людей на краще; які вчать його та її правильно ставитися одне до одного і будувати міцну, щасливу родину; які зобов’язують людину бути чесною та старанною на своїй роботі; які створюють надійну основу для здорового, вільного суспільства та держави.

У нас можно отримати книги про іслам безкоштовно

 

Проводимо уроки з основ ісламу, ісламського права (фікху), арабської мови, виховання. Є окремий гурток для дітлахів, на якому вони вивчають ази ісламу, арабську мову та вчать напам’ять Коран. Друкуємо та роздаємо безкоштовно ісламську літературу, якщо є змога допомагаємо хворим та нужденним, проводимо громадські акції.

Співпрацюємо з іншими ісламськими та не ісламськими громадськими організаціями, якщо є спільні цілі, яких можна досягти разом.

Мечеть у Києві

 

Наша мечеть у Києві відкрита з 9 до 19 кожного дня за адресою м. Київ, проспект Перемоги, 67/1 (зі сторони вул. Галаганівська), ст. М. "Нивки"

т. +38 093 136 66 36 info@amu.org.ua

Наши мечети

  • Адреса 1
    +1 (111) 111-11-11 email_1@mail.mail
  • Адреса 2
    +2 (222) 222-22-22 email_2@mail.mail
  • Адреса 3
    +3 (333) 333-33-33 email_3@mail.mail
Дякуємо! Ми отримали Ваше повідомлення!