Вчора, 14 березня, голова Асоціації мусульман України Сулейман Хайруллаєв дав інтерв’ю турецькому арабомовному телеканалу "alqanat 9" (القناة التاسعة).

В інтерв’ю шейх Сулейман зазначив, що російські окупаційні війська обстрілюють та бомбардують цивільні будинки, школи, дитячі садки, лікарні та об'єкти критичної інфраструктури. Також він розповів про положення мусульман України до російського вторгнення та після, загальну кількість, соціальну та громадську роль мусульман в Україні.

Шейх Сулейман розповів про те, що мусульмани завжди почували себе в Україні дуже добре, відкривались мечеті, ісламські культурні центри, ісламські школи та дитячі садочки, але після початку війни багато з них були вимушені покинути свою домівки рятуючи свої родини та дітей. Частина мусульман залишилась допомагати нужденним продуктами та одягом, допомагати вивозити жінок та дітей з зон бойових дій, а також допомагати Збройним силам України, інша частина вступили до лав територіальної оборони та ЗСУ.

На завершення голова АМУ наголосив про важливість доносити до арабського світу справжні та правдиві новини про те, що насправді зараз відбувається в Україні.

Пресс центр АМУ