Щорічний дитячий табір «Емель» пройшов в Карпатах


З 25 липня по 5 серпня 2021 року Асоціація мусульман України спільно з Об’єднанням мусульманок України, організували дитячий літній табір "Емель 2021", який щорічно проводиться для юних мусульман і мусульманок. Вже другий рік поспіль локацією для табору стали українські Карпати (с. Микуличин, Івано-Франківська обл.).

Всього до табору поїхали 55 дітей, віком від 7 до 14 років. Розлука з домівкою та рідними стала вирішальним фактором у формуванні навичок самостійності та відповідальності.


За час заїзду, юні мусульмани і мусульманки ходили в походи стежками Довбуша, підкорили гору Гундякова (1054 м.), подорожували на джипах карпатськими полонинами, займалися в творчих майстернях, купалися в гірській річці та активно проводили час в іграх та квестах.


Під час заїзду, діти навчилися багатьом важливим речам, які має знати кожен мусульманин: дехто освоїв молитву та обмивання перед нею, кожен вивчив якусь нову суру з Корану, хтось навчився ранковим та вечірнім згадуванням Аллага, дуа перед та після їжі та ін. Усі відпочиваючі відчули дух ісламської спільноти, її високу моральність, взаємодопомогу і любов.


Закриття таборової зміни відбулося за традиційним солодким столом зі смачним лісовим тортом, врученням медалей та подарунків.


Прес-центр АМУ