У середу, 8 вересня, ісламський культурний центр Асоціації мусульман України у місті Києві відвідала група студентів-сходознавців та американістів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

Для багатьох студентів це було перше знайомство з ісламом, мечеттю та мусульманською культурою в цілому.


Після короткого вступного слова, студенти прослухали ознайомчу лекція з основ та принципів ісламу. Потім на цікаві і актуальні питання сьогодення гостей відповідав голова Асоціації мусульман України Сулейман Хайруллаєв.

 

 

Голова АМУ звернув увагу студентів на те, що іслам в Україні є однією з корінних релігій, а також на те, що в сучасному світі існує необхідність в точному, науковому, а також незаангажованому підході до вивчення ісламу та ісламської культури немусульманами.

 

Далі гості відвідали безпосередньо саму мечеть, де їм розповіли про важливість молитви для мусульман, а також ознайомили з різними елементами і особливостями мечеті.

 

 

По завершенні екскурсії на гостей чекали частування та подарунки, у вигляді примірника перекладу смислів Священного Корану українською мовою, а також іншої літератури про іслам.

 

Прес-служба АМУ