Що таке Коран?

Що таке Коран?

Коран - це одкровення від Бога. Це слова самого Творця в буквальному сенсі слова. Коран - це Писання Всевишнього Господа, яке Він послав Своєму посланцю Мухаммаду (хай благословить його Аллаг і вітає) через ангела Гавриїла (мир йому).

Коран посилався Мухаммаду (хай благословить його Аллах і вітає) протягом 23 років окремими частинами в зв'язку з певними подіями в житті мусульман або ж без видимих ​​причин за своєю мудрістю Аллага.

Коран містить понад 6200 віршів (аятів), які розподілені по 114 главам (сурам).

Коран був посланий в унікальному жанрі, якого не знали люди не тоді, ні сьогодні: це щось середнє між прозою і поезією.

Коран містить в собі унікальну інформацію з усіх сфер людського життя: історичні події (історії попередніх громад і пророків посланих до них), основи віровчення, етику і норми моралі, пророцтва подій майбутнього, способи поклоніння Богові, наукові факти (такі як: будова гір, будову людського ембріона, розширення Всесвіту тощо).

Коран має також особливу форму прочитання на розспів (тілява), завдяки чому має сильний вплив на людину.

Коран є керівництвом для людей, сяючим світочем для них на шляху до щастя, тому для кожного віруючого це пряма інструкція щодо життя відповідно до Волі його Творця.

Коран збережений в його первісному вигляді, без спотворень і доповнень, завдяки тому, що мусульмани ще з часів пророка Мухаммада (хай благословить його Аллаг і вітає) зберігають Коран, вивчаючи його на пам'ять повністю. І сам Всевишній Господь пообіцяв зберегти текст Корану:

«Воістину, Ми послали Коран і Ми його оберігаємо»

(Коран 15:9)

Коран посланий для людей всіх рас і націй, всіх країн і континентів, чоловіків і жінок, бідних і багатих. У ньому роздум і інформація для кожного, хто шукає Істину. Коран є заключним Письмом Бога, дарований всьому людству, він скасовує дію попередніх Писань і є останнім законодавством до самого Судного Дня.