У понеділок (21 лютого 2022 року) пройшла наживо відкрита лекція на тему: “Культура мусульманського світу крізь призму освіти та туризму”.

 

Організував лекцію доктор філософії (історії та археології), асистент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка  Люлька Віталій Анатолійович. 

Люлька Віталій Анатолійович

У якості лекторів були запрошені Шистєров Андрій Сергійович - магістр шаріатських наук, випускник Ісламського Університету в Медині, який провчився в Медині одинадцять років. 

 

Шейх Андрій розповів студентам та іншим присутнім саме про навчання в Ісламському Університеті, програму навчання, важкість, тощо.

Шистєров Андрій Сергійович

Після шейха Андрія, слово взяв Медведєв Сергій Володимирович випускник факультету хадісознавства та ісламських знань, Ісламського Університету в Медині. 

 

Шейх Сергій розповів про свій досвід подорожування та проживання в Малайзії та Судані. Про позитивні та негативні риси в цих країнах, національні особливості, які відмінні від українських. Розповів про те, як на практиці можуть мирно співіснувати такі різні народи як малайці, китайці, та індуси в одній країні.

Медведєв Сергій Володимирович

Слухали лекцію: Машевський Олег Петрович завідуючий кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, доценти цієї ж кафедри Купчик Олег Романович і Сухобокова Ольга Олегівна, та професорка кафедри етнології та краєзнавства Казьмирчук Марія Григорівна. 

 

Захід був проведеним у межах студентської практики 4 курсу, тому  були присутні студенти освітніх програм «Сходознавство» та «Американістика та європейські студії»   історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

 

Загалом лекцію прослухали близько 45 осіб, а після лекції всі охочі мали змогу поставити питання лекторам, на які одразу отримали відповіді.

Купчик Олег Романович

Пресс центр АМУ