21 квітня 2023 року в мечеті ісламського культурного центру Асоціації мусульман України відбувся черговий святковий намаз, присвячений святу Розговіння (Ід аль-Фітр).

Молитву та святкову проповідь прочитав Муфтій Криму Айдер Рустемов, який після слів звеличення Аллага, нагадав вірянам, що це вже другий Рамадан та третя святкова молитва, яку звершували мусульмани України в умовах війни.

В святковій проповіді Муфтій розповів вірянам, як можна поєднати свято та війну. Адже війна – це завжди біль та страждання, а свято – радість. По-перше – це дуа (молитва) Всевишньому Аллагу за перемогу над тираном 21 століття та мир! По-друге – тільки вдячність Аллагу за те, що ми вистояли та продовжуємо цю боротьбу. Вдячністю нашим сміливим, хоробрим, воїнам, які зараз, в цей момент, б’ються на сході та півдні України. Подяка всім, хто сьогодні допомагає Україні. Це можливо зробити тільки нашою рішучістю зробити все заради перемоги та миру.

Після завершення проповіді, до вірян звернулися лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джамілєв та Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Після проповіді та звернень, на подвір’ї мечеті на гостей чекали традиційні частування, а на малечу святкові подарунки!

Прес-центр АМУ