Голова Асоціації мусульман України Сулейман Хайруллаєв разом з муфтієм Криму Айдером Рустемовим з офіційним візитом відвідали "Ісламську релігійну громаду Австрії" (ІРГА), на якому провели зустріч з президентом ісламської спільноти Австрії Умітом Вуралом та шановним Муфтієм Австрії.

Сторони обговорили питання щодо можливості підтримки мусульманської громади України та інших громад, які постраждали в наслідок російської агресії.

Після офіційної зустрічі голова АМУ Сулейман Хайруллаев відвідав навчальні заклади ІРГА, де обмінявся з командами ісламського коледжу, школи та інституту досвідом Асоціації мусульман України в реалізації освітніх та релігійних проектів. Ввечері цього ж дня відбулася ще одна зустріч з членами Ради вчених, дорадчої ради та Верховної ради ІРГА, на якій Сулейман Хайруллаєв розповів шановним колегам про положення мусульман в Україні та їх супротив проти російської агресії, а також розповів про соціальні та гуманітарні проекти асоціації, які направленні на допомогу вимушеним переселенцям, та тим мусульманам, які боронять Україну зі зброєю в руках.

В п’ятницю, 16 вересня, голова АМУ звершив джума-намаз в одній із соборних мечетей, де до хутби Муфтій Австрії виступив зі словами підтримки мусульманської спільноти України, та закликав прихожан до всілякої підтримки та допомоги своїм одновірцям в Україні.

Сулейман Хайруллаєв відвідав ісламський культурний центр Відня, який очолює Ахмад аль-Муфарах. Цей ісламський культурний центр – є одним з найбільших центрів Австрії.

Офіційний візит закінчився зустріччю з Надзвичайним і Повноважним Посолом України в Республіці Австрія паном Василем Химинцем.

 

 

Прес-центр АМУ