В суботу, 22 січня, в стінах ісламського культурного центру Асоціації мусульман України відбулась зустріч під назвою “Діалог про іслам”.

Протягом години мусульмани-українці ділились своїм досвідом в ісламі, розказували цікаві факти про свою релігію та відповідали на гарячі запитання гостей. На зустрічі були присутні багато цікавих гостей, серед яких був Андрій Шистєров – випускник найавторитетнішого університету в Саудівській Аравії та у всьому ісламському світі. Андрій навчався понад 11 років та має науковий ступінь магістра у сфері основ ісламу та бакалавр у сфері ісламського права (шаріат), Сергій Медведєв – випускник Мединського ісламського університету. Сергій навчався 8 років у різних арабських країнах, здобув ступінь бакалавра в хадісознавстві - знаток переказів пророка Мухаммада та ісламських знань.

Зустріч проходила одразу і онлайн і офлайн, через що її дивилися багато охочих з різних частей України та за її межами.

"Діалог про іслам" - це новий формат, який команда АМУ підготували для всіх, кому цікаво дізнатися більше про іслам, Коран, пророка Мухаммада (мир йому та благословення Аллага) та мусульман з вуст самих мусульман.

Пресс центр АМУ