Діалог про іслам

Раді запросити всіх гостей та мешканців міста Київ, які цікавляться ісламом, на теплу зустріч під назвою «Діалог про іслам».

Протягом цієї годинної зустрічі мусульмани-українці поділяться своїм досвідом в ісламі, розкажуть цікаві факти про цю світову релігію та намагатимуться відповісти на всі ваші гарячі запитання.

"Діалог про іслам" - це новий формат. Ми підготували його для Вас, тому що нам важливо почути вашу думку про іслам, Корану і пророка Мухаммада. А якщо для Вас це щось нове і незвідане, ми будемо раді поділитися з Вами цінним досвідом про ці актуальні питання.

На зустріч «Діалог про іслам» запрошено цікавих гостей:

  • Андрій Шистєров – випускник найавторитетнішого університету в Саудівській Аравії та у всьому ісламському світі. Навчався 11 років. Має науковий ступінь магістра у сфері основ ісламу. Бакалавр у сфері ісламського права (шаріат)
  • Сергій Медведєв – випускник Мединського ісламського університету. Навчався 8 років у арабських країнах. Бакалавр в хадісознавстві - знаток переказів пророка Мухаммада та ісламських знань
  • Віталій Коломієць – випускник педагогічного університету. Спеціальність – еколог. Протягом останніх 8 років бере активну участь у різноманітних ісламських проектах.
  • Запрошено також одного цікавого гостя, ім'я якого ми поки що залишимо в секреті. Але гарантуємо, що спілкування з ним буде максимально цікавим та інформативним!

На зустрічі "Діалог про іслам" Вам гарантований теплий прийом. Ви скуштуєте східні солодощі, наповнитеся позитивним досвідом і дізнаєтесь багато нового про іслам!

Прес-центр АМУ