Сьогодні наш культурний центр у місті Києві відвідала група студентів-тюркологів історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для більшості студентів це було перше знайомство як з мечеттю, так і з ісламом та мусульманською культурою в цілому.

Після короткого вступного слова, студентам була дана невелика ознайомча лекція про основи ісламської релігії. Потім протягом години на більш цікаві і актуальні питання гостей відповідав голова «Асоціації мусульман України» Сулейман Хайруллаєв. Голова АМУ звернув уваги студентів на те, що іслам є однією з корінних релігій України, а також на те, що в сучасному світі існує необхідність в точному науковому, а також правдивому і незаангажованому підході до вивчення Ісламу та ісламської культури немусульманами.

Далі гостей запросили відвідати безпосередньо саму мечеть. Студентам розповіли про важливість мечеті для віруючих, а також ознайомили їх з її різними елементами і особливостями.

В рамках ісламської гостинності, по завершенню екскурсії, гостей чекало частування та подарунки, всі отримали по примірнику перекладу смислів Священного Корану українською мовою, а також іншу літературу про Іслам.

Прес-служба АМУ