Як пророк ставився до хворих - Айдер Рустемов | Фікх взаємовідносин | Мечеть в Києві

Аллаг створив деяких з нас здоровими, а інших з різними каліцтвами. І в обох випадках є свої випробування. Слід зазначити, що інвалідність буває різного ступеня і даний розділ включає в себе всі ці ступеня.

Пророк, мир йому, спонукав людей з інвалідністю до терпіння. Анас передає слова пророка, мир йому: "Воістину Аллах сказав:" Якщо Я випробував свого раба тим, що позбавив його зору і він виявив терпіння, то Я заміню йому його очі раєм. "(Бухарі)

Воістину хвороба віруючого є для нього спокутою. А хвороба грішника - наче верблюд, якого прив'язує його рідня. І якщо він вилікується, то його сім'я відпускає його.

Хто пройшов випробування хворобами, проявляючи терпіння, то його нагородою буде рай.

Пророк, мир йому, каже: "Здоровий люди в День суду, коли побачать нагороду тих, хто в цьому світі хворів і страждав, будуть бажати щоб їх шкіру здирали залізними кігтями." Тобто людина не знає в чому саме для нього є благо. Якщо людина випробував свого раба, то значить в цьому і є для нього благо.

Коли посланник, мир йому і благословення Аллаха, провідував хворих, то робив за них благання: "О Аллах, Господь людей, видали цю хворобу і зціли! Ти - Цілитель, немає зцілення, крім Твого зцілення, зціли ж так, щоб після цього не залишилося хвороби. " (Бухарі)