Доля його визначена

Всевишній Аллах, пославши нам Мухаммада, мир йому, як посланника, сказав нам: "Він не говорить по своїй пристрасті, воістину - це те, що ми йому вселяє". І посланник, мир йому, сказав :? "Всевишній Аллах, збирає в утробі матері, перші сорок днів у вигляді краплі, потім сорок днів у вигляді згустку даху і наступні сорок днів у вигляді плоті. Після цього Аллах, посилає ангелів, які вдихають в людини душу. Після чого ангели записують чотири речі : термін, доля, діяння, а також чи буде людина щаслива чи ні ... "


Потрібно звернути увагу на те, що доля, кадр - неминуча, але для правильного розуміння відправив Коран і послав посланника.
Можна подумати що немає у людини вибору, але це не так.
Якщо Аллах дав людині стільки спадку скільки він би побажав, то він неодмінно став би проявляти нечестя. Тому Аллах, знаючи нас дає нам саме стільки - скільки нам потрібно, стільки - скільки нас не зіпсує.

Людина невпинно просить у Аллаха блага, але якщо людину осягає зло, то він впадає у відчай. Такий прояв отчаіванія - не є правильним, так як Аллах знає краще в чому благо для нас.
Неправильним розумінням того, що Аллах вже наказав нам доля, є залишення дій, мовляв, якщо написано, то і так отримаю. Ні! Якщо Аллах наказав доля, то і наказав дію щоб його досягти.