Що таке іслам?

Що таке іслам?

Ні для кого не секрет, що у кожної речі є автор або творець. І автором людини, а також землі і небес, є Всевишній Аллаг. Всевишній створив землю і населив її людьми. Для гармонії їх співіснування на землі і щоб уникнути хаосу, Він періодично посилав їм керівництва для життя - писання. І посилав до них пророків, які роз'яснювали їм писання і вказували до прямого шляху.

Всякий раз, коли люди віддалялися від Божого писання і спотворювали його, Він посилав нове писання для втілення Божої волі на землі.

Всевишній послав Тору - Мусі (Мойсею), Псалтир - Дауду (Давиду), Євангеліє - Ісі (Ісусу), і останнім посланням був Коран, посланий пророку Мухаммаду, мир їм усім, на якому завершилось пророцтво і послання. Мухаммад, мир йому, прийшов з ісламом, як і всі пророки до нього, мир їм!

Іслам - це релігія яка впорядковує життя людини, закликає його до дотримання прав Всевишнього Аллага які виражаються в дотриманні Його заповідей і залишення Його заборон, поклонінні Йому одному і залишення багатобожжя. А також закликає до дотримання прав людини та недоторканності її честі, життя і майна.

Іслам закликає до чистоти душі і тіла, до залишення всього забороненого і шкідливого для людини, творенню добра сім'ї, близьким, сусідам і всім людям!

Іслам закликає до моралі, до поваги до батьків, до доброго відношенню до них, шанування їх, до поваги старших і милосердя до молодших.

Іслам закликає до цнотливості, створення сім'ї і відмови від позашлюбних стосунків, тим самим оберігаючи честь жінки і людського роду.

Іслам закликає до чесності і справедливості, закликає бути чесними в промовах і виконавчими в дотриманні обіцянок і договорів.

Іслам закликає до щедрості та співчуття, до турботи і допомоги бідним, нужденним і сиротам.

Іслам закликає до самовдосконалення, до вивчення наук, пошуку знань і істини.

Всевишній Аллаг, будучи автором людини, вибрав для неї - іслам, знаючи що в ньому благо для людей і в світі цьому і в світі вічному.