Не вбивайте своїх дітей!

Всевишній Аллаг дав людині дар життя, і заборонив людям позбавляти цього дару без права:

«Не вбивайте душу, яку Аллаг ЗАБОРОНИВ ВБИВАТИ, ЯКЩО ТІЛЬКИ НЕ МАЄТЕ НА ЦЕ ПРАВА. ЦЕ заповідав вам Аллаг, - МОЖЕ, ВИ зрозумієте»

Коран (6: 151)

Всевишній зіслав свій Закон, щоб люди не переступали прав інших, щоб була встановлена справедливість і віддавалося кожному його право. Безумовно, право кожної людини - це право на життя. І ніхто не може зазіхати на це право, крім виняткових випадків (самозахист, покарання за нечестя і ряд інших випадків, чітко окреслених Шаріатом).

Сьогодні багато людей, в силу зіпсованості своєї природи (фітри), закладеної в них Богом і в силу їх безбожництва, бездуховності, невіри та гріховності зазіхають на життя інших людей, вбиваючи їх жорстоким й цинічним чином.

Сьогодні по всьому світу поширена практика абортів, або штучного переривання вагітності, коли плід (жива людина) вбивається хімічним або хірургічним шляхом в утробі матері. Дані Всесвітньої організації охорони здоров'я кажуть про мінімум 50 млн абортів щорічно, і це тільки офіційні цифри. В одній Україні, яка є лідером по дітовбивству в світі, щорічно робиться 230 000 операцій по позбавленню від дитини і це близько 20% від кількості всіх вагітностей в країні! На жаль, Україна на одному з перших місць в світі в цьому чорному списку.

Цікавий історичний факт, першою державою, що дозволила аборти була РРФСР в 1920 році, хоча буквально кілька десятиліть до цього в тій же Росії за цей злочин було покарання у вигляді 10 років каторги, а ще раніше і смертна кара. І називався цей злочин так, чим він насправді є - дітовбивством.

Та вже у століття модерну, в своїх «найкращих традиціях» соціум ховає страшний злочин за безневинним словом «аборт», щоб приховати справжню природу цього вчинку, хоча з латині «abortus» - «викидень», тобто мертвонароджена дитина, але ніяк не навмисно вбите немовля. Ми можемо довго говорити цифрами і фактами. Але за цими цифрами і фактами криється страшна трагедія, котру ми можемо усвідомити лише примірявши цю проблему на себе. Уявіть, що ваші батьки не захотіли, щоб ви народилися і вбили б вас в утробі, щоб ви їм сказали? Уявіть свою дитину, дочку або сина, як ви на них дивитесь і ваше серце радіє, ви бачите свою подобу, ви бачите прекрасне створіння, таке миле й зворушливе, а після цього ви йдете на кухню, берете ніж і вбиваєте її, цинічно при цьому заявляючи якусь дурість, типу «я маю на це право» або «я вирішую як мені жити». Це варварство мало місце за часів доісламського невігластва («джахілії»), коли араби вбивали своїх малолітніх дітей з різних причин, Аллаг описує цю гидоту і це людське неуцтво і оману:

«І коли одного з них порадують дівчинкою, обличчя його робиться чорним, і він засмучений, Ховаючись від народу, від гіркоти {того, що взнав}: утримати це приниження або приховати його в землі?...»

Коран (16:58-59)

«Коли у похованої [похованого] заживо запитають, за які гріхи її [його] вбили ... душа дізнається [зрозуміє, усвідомлює, сповна відчує все] з чим прийшла»

Коран (81: 8-9)

'Умар ібн аль-Хаттаб говорив:

«Час джагілії (язичництва, розгулу аморальності) асоціюється у мене з двома подіями. Одна змушує мене сміятися, а інша - плакати. Іноді ми робили ідолів, використовуючи халву. Зголоднівши в дорозі, ми могли їх з'їсти, незважаючи на те що незадовго до цього поклонялися їм. При необхідності ми робили нових ідолів. Коли я згадую про це, мене розбирає сміх. Друга ж подія змушує мене гірко плакати: багато хто з нас, обманюючи своїх маленьких дочок, говорячи, що йдуть прогулятися з ними, могли потім закопати їх живими або кинути в колодязь, так як боялися опинитися через них в майбутньому голодними і жебраками»

(Суруч С. «Пейгамберімізін Хаят» [Життя нашого Пророка]. У 2 т. Стамбул: Феза, 1998. Т. 1. С. 122, 123)

Часто ми забуваємо про ту милість, яку дав нам Аллаг, розкривши груди для віри, оберігаючи нас від мерзенних і страшних вчинків і, навпаки, спонукаючи до праведності, благочестя і прагнення до Вічності й достатку Всевишнього. Аллаг розкрив для нас гидоту і ницість цього злочину. Аллаг сказав, що за цим злочином послідує покарання, Аллаг повідомив нам про те, чому люди роблять цей гріх. Аллаг дарував світло свого останнього одкровення 1400 років тому, в якому суворо засуджується цей богопротивний вчинок, заперечення цього тяжкого гріха навіть було покладено в основу присяги, яку приносили мусульманки пророку Мухаммаду (хай благословить його Аллаг і вітає):

«Пророче! Якщо до тебе прийдуть віруючі жінки, щоб присягнути в тому, що вони не будуть долучати співтоваришів до Аллага, красти, чинити перелюб, вбивати своїх дітей, покривати наклепом те, що між їх руками і ногами, слухатися тебе в благих справах, то прийми у них присягу і попроси в Аллага прощення для них. Воістину, Аллаг - прощає, Милосердний»

Коран (60:12)

В наш час, коли люди стали «цивілізованими дикунами», коли вони можуть хизуватися своєю освітою і кар'єрними досягненнями, а потім в силу своєї духовності убогості йти і робити перелюбу, а дитину від цього перелюбу викинути у відро для сміття, можна сказати, що люди деградували в духовно-моральному аспекті, який і робить людину людиною, і стали гірше багатобожників доісламського періоду. Адже, однозначно, ті багатобожники мали в тисячу разів гірші матеріальні умови і не мали таких знань, які мають сучасні люди. Потрібно визнати, що багато людей сьогодні просто стали моральними виродками, вони обожнюють свою примху, їх бажання це те, чому всі інші повинні підкоритися, ці люди не хочуть конкурентів в області волі, і готові вбивати тих, хто позбавить їх насолоди від своїх бажань і забаганок. Люди не хочуть заводити дітей, оскільки вони бояться, що вони будуть забирати їх час і гроші, забуваючи про те, хто дав їм ці гроші і час:

«Не вбивайте СВОЇХ ДІТЕЙ, побоюючись злидні, АДЖЕ МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО прожиток ВАМ РАЗОМ З НИМИ. Не наближайтеся до мерзенних вчинків - НІ ДО явних, ні до прихованих. НЕ вбивайте душу, ЯКУ Аллаг ЗАБОРОНИВ ВБИВАТИ, ЯКЩО ТІЛЬКИ НЕ МАЄТЕ НА ЦЕ ПРАВА. ЦЕ заповідав вам Аллаг, - МОЖЕ, ВИ зрозумієте»

Коран (6:151)

«Не вбивайте своїх дітей, побоюючись злиднів, адже Ми забезпечуємо їжею їх разом з вами. Воістину, вбивати дітей - тяжкий гріх»

Коран (17:31)

Зверніть увагу на слова Творця, який згадує в першому з наведених аятів, що він прогодує вас і ваших дітей, а після цього говорить навпаки - дітей ваших і вас. Це обумовлено тим, що деякі не хочуть заводити дітей зі страху бідності за самих себе, а інші батьки, навпаки, бояться, що не буде чим прогодувати дітей. Аллаг же говорить і тим й іншим, щоб вони не думали про це, бо Аллаг всіх забезпечує їжею.

І, дійсно, подивіться навколо, чи бачили ви за своє життя хоч одну дитину, яка б померла з голоду? Навіть діти бездомних й алкоголіків не вмирають з голоду, так що ж говорити про людей у яких є розум і здібності заробляти кошти собі на життя.

Давайте визнаємо, що не це причина масового і повального дітовбивства в нашому світі, причина абортів лежить в духовній площині, а не матеріальній, причина в тому, що тільки мертве серце може засудити своє чадо, свою кровинку, насолоду очей своїх до жорстокої смерті. І покарання Аллага слідує за злочинцями невідступно, бо Аллаг є справедливий суддя: жінка, яка зробила аборт, порушує своє жіноче здоров'я, з'являються запальні процеси в яєчниках, матці, трубах, аборт може спричинити за собою смерть і порушення в діяльності інших органів організму людини, найчастіше аборт призводить до безплідності (задумайтеся над мудрістю Творця!), після аборту наступає глибока морально-психічна криза і депресія, апатія, які можуть привести людину навіть до суїциду. Я вже не кажу про ті моральні муки, які відчувають жінки, які зробили аборт в своєму житті, їм сняться їхні діти, вони відчувають все життя тягар гріха, який вони зробили, вони мучаться і не знаходять собі спокою. Деякі з них каються щирим каяттям перед своєю смертю за те зло, що вони зробили.

За свідченням Абу Абд ар-Рахмана Абдуллаха ібн Масуда (нехай буде Аллаг милостивий до нього),що посланець Аллага (хай благословить його Аллаг і вітає) сказав:

«Воістину, створення кожного з вас відбувається в животі його матері: сорок днів у вигляді насіння, потім такий же термін у вигляді згустку крові, потім такий же термін у вигляді шматка плоті; потім до нього надсилається ангел, який вдихає в нього життя і якому віддано чотири накази: записати його кошти існування, його тривалість життя, його дії, і чи буде він щасливий чи нещасливий. Клянуся Аллагом, крім Якого немає бога, воістину вчинки одного з вас часом подібні вчинкам тих, хто в Рай, так що йому до нього рукою подати, але предвизначене бере владу і його вчинки стають подібними вчинкам тих, хто потрапив в пекло, і він потрапляє туди; а вчинки іншого з вас часом подібні вчинкам тих, хто потрапив в пекло, так що йому до нього рукою подати, як предвизначене бере владу над ним, і його вчинки стають подібними вчинкам тих, хто потрапив до Раю, і він потрапляє туди»

(аль-Бухарі і Мусліма)

Автор / Демур Ігор