17 січня, у благословенний для мусульман день, п’ятницю, свої двері для всіх відкрив новий ісламський культурний центр «Selam».

Ісламський культурний центр «Selam» – це вже третє представництво Духовного Управління мусульман Автономної республіки Крим на материковій частині України, яке з’явилось завдяки зусиллям переселенців з Криму та мусульманської спільноти Київської області.


П’ятничну проповідь прочитав муфтій Криму Айдер Іса оглу Рустемов. Тема проповіді теж була символічною: «Сєлям» – яке значення несе це слово для мусульман, і чому новий центр назвали саме так.

Після звершення джума-намазу муфтій Криму привітав усіх мусульман від імені ДУМК, а також Меджлісу кримськотатарського народу з цією радісною подією в житті мусульманської громади Києва. Від імені місцевих мусульманських громад з відкриттям вітали представники ДУМУ «Умма», ГО «Аль-Раід», релігійної громади «Нєджат». На відкритті були присутні також представники місцевого самоврядування. Після урочистої частини на всіх гостей чекало смачне частування.

Адреса ІКЦ «Selam»:

Київська область, Броварський район, с. Погреби, вул. Різдвяна (колишня вул. Коцюбинського), 10а.

Телефони для зв’язку:
+380 (63) 369 37 87
+380 (63) 410 15 58

Прес-служба АМУ