Окрім посланця Аллага, мир йому

Мусульмани України рішуче засуджують дії французької влади, яка підтримує публікації образливих карикатур на пророка Мухаммада (мир йому та благословення Аллага). Французька влада не може не знати, що карикатури на Пророка (мир йому та благословення Аллага) дуже болісно сприймаються віруючими мусульманами.

Будь-які образи ісламських вірувань та священних символів є абсолютно неприйнятними, оскільки ці злочини завдають шкоди загальнолюдським цінностям та вищим моральним засадам, які декларуються всім сучасним світом.

Найважливіше в житті мусульманина – це його релігія. І ніхто не має права глузливати з неї. Пророк Мухаммад (мир йому та благословення Аллага) є прикладом для всіх мусульман світу та взірцем для багатьох представників інших конфесій. Майже два мільярди людей є його послідовниками. В той самий час, дії французької влади ображають релігійні почуття всіх без винятку мусульман світу, і є проявом радикальної ісламофобії.

Політика Франції стосовно ісламу роздмухує полум'я ненависті та ворожнечі, замість того, аби його загасити.

Дуже дивно бачити те, як французька влада, що відстоює права та свободи людини, часто забуває про одне просте правило: «Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої» - особливо, коли справа стосується мусульман та їх духовних та моральних цінностей.
Прес-центр АМУ