Підсумкова зустріч з нагоди річниці співпраці АМУ з історичним факультетом КНУ імені Тараса Шевченка

21 лютого 2019 року з нагоди річниці підписання меморандуму між Асоціацією мусульман України (АМУ) та історичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ) пройшла підсумкова зустріч.

Сторони подякували один одному за реалізацію спільних проектів, які вдалося реалізувати спільними зусиллями і взаємодією. За рік роботи були реалізовані наступні проекти: була проведена Всеукраїнська олімпіада з теми «Ісламський Схід: історія і сучасність», був реалізований науково-практичний семінар «Іслам в Латинській Америці», який проходив в два етапи, проводилися екскурсії в ісламський культурний центр «Асоціації мусульман України», з метою ознайомлення студентів з мечеттю і мусульманською культурою в цілому.

Сторонами були висловлені ідеї та пропозиції для подальшої співпраці. Запропоновано концепції для нових проектів, до реалізації яких вже розпочато підготовку.

На зустрічі були присутні: голова Асоціації мусульман України Сулейман Хайруллаєв, декан історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Іван Казимирович Патриляк, завідувач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Олег Петрович Машевський, голова відділу освіти при Асоціації мусульман України Вадим Дашевський.

Прес-центр АМУ